FORM DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
KAPAT
Hızlı Rezervasyon Yapmak İster misiniz?
REZERVASYON HATTI +90 256 610 07 84
05

Toplantı
ve Düğün

toplantı

TOPLANTI

İş seyahatleri artık çok daha keyifli, toplantılar daha seçkin ve özenli…

Ladonia Hotels Adakule’de toplantı organizasyonlarınız için tüm alt yapı ve detaylar düşünüldü. Siz de toplantı organizasyonlarınız için Kuşadası’nın özel konumunu tercih edebilir, Ladonia konseptinin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Küçük resepsiyonlardan şirket lansmanlarına, kokteyllerden seminerlere kadar her türlü toplantı ve organizasyona hizmet verecek şekilde tasarlanan toplantı ve etkinlik alanlarımızda ses, kablolu-kablosuz mikrofon, kürsü mikrofonu, tepegöz, video & data projektörü, perde, moving head, takip spotu, led ışık, köpük, kar, duman ve balon makineleri, video, VCD, MP3, DVD, DIVX, MD, barkovizyon, LCD projektör donanımları bulunmaktadır. Özellikle şehrin gürültü ve karmaşasından uzakta huzurlu bir ortamda gerçekleştireceğiniz verimli şirket toplantılarınız için tasarlanmış toplantı ve etkinlik alanlarımız ayrıca kongre etkinliklerinin en etkin biçimde düzenlenmesi için de sayısız olanak sunuyor.

Gerek mimari avantajları gerekse teknik donanımlarıyla tüm toplantı ve etkinlik alanlarımızın ayrıcalığını yaşatmak için tüm profesyonelleri Adakule’ye bekliyoruz.

düğün

DÜĞÜN

Ege’nin büyüleyici suları, yüzyıllarca efsanelere tanıklık etmiş bir coğrafya ve dolayısıyla bu topraklar da masalsı hikayelerle dolu…

Ladonia Hotels Adakule’nin kendine ait büyüleyici koyu ve bu koy üzerinde yükselen, büyüleyici mimarisi sizlere kendinizi bir masal diyarında hissettirecek tüm özelliklere sahip. Dolayısıyla siz de hayatınızın en mutlu günü için böylesi bir harikalar diyarı düşlüyorsanız, Ladonia Hotels Adakule’nin hayallerinizin ötesinde bir düğün için sizleri beklediğini unutmayın.

Çok özel anlar ve size özel detaylar için bize hemen ulaşın.